Skip to main content

Totalny czill i utopia…

Aktualna globalna sytuacja, całkowicie pochłonęła cały dotychczas znany nam świat w chwilowym zastoju. Wielu z nas tak naprawdę nie pamięta takiego momentu, w którym tyle przedsiębiorstw oraz biznesów, wysłało swoich pracowników zwyczajnie do domu. Kto musi, to jedzie do pracy. Kto nie, pracuje z domu, a jeszcze inni… zostali nawet zwolnieni.  

Jakoś to będzie…

Problemy z tym wszystkim związane, prędzej czy później miną. Pozostanie jedynie tylko, ogólne spustoszenie ekonomiczne. Niektórzy jednak doskonale radzą sobie w dobie nastałej pandemii. Idąc w sprzedaż aktualnie najpotrzebniejszych rzeczy, czy też pracują wizerunkowo na własnej marce. Te pierwsze, z wiadomych przyczyn, odbierane są jako nie do końca moralne. Te drugie zaś to często jedyna forma utrzymania swojego biznesu. Najlepszym tego przykładem są punkty gastronomiczne. Podstawowy problem brak możliwości wejścia do środka. Co bardzo łatwo można rozwiązać dostawami. W dobie wielu aplikacji oferujących taką usługą, jest to często jedyny ratunek. 

#zostań w domu

Przetrwają najbardziej pomysłowi

Z drugiej strony można uznać, że współczesny biznes powinien lepiej radzić sobie w czasach kryzysu ze względu na przeniesienie działań wielu branż do internetu, co jeszcze dekadę temu nie było aż tak popularnym rozwiązaniem.

Nie wszystko można sprzedać za pośrednictwem sieci, ale ta droga dotarcia do klienta może zdecydowanie zminimalizować straty jakie poniesie przedsiębiorstwo z powodu wyłączenia ich stacjonarnych sklepów i placówek – ostatnie dni udowadniają, że producenci coraz mocniej starają się podtrzymać kontakt z klientem, który obecnie większość czasu spędza w domu. W sieci zaczęły pojawiać się nowe produkty, a także wirtualne wersje usług, z którym do niedawna korzystaliśmy w formie face-to-face. Wideo relacje, podcasty i e-booki to dziś najpopularniejsze i najbardziej sprawdzone metody sprzedaży, po które może sięgnąć każdy – bez względu na czas i miejsce, w którym się znajduje.

#zostań w domu

Trzeba to wykorzystać

Coraz większą część biznesu można zamienić dziś w wersję online – umożliwiają to nowe technologie, wygodne kanały komunikacji i platformy internetowe. Włożony czas i energia w taką sprzedaż może przełożyć się w skuteczną reklamę – szczególnie w okresie, gdy bezpośredni kontakt z klientem jest ograniczony z przyczyn od nas niezależnych.

#zostań w domu

Sprawdź nas na:
Facebook
i bądź na bierząco!

Dowiedz się więcej o marketingu na naszym blogu!

zostań w domu

Close Menu
TEL: +48 570 567 188 MAIL: biuro@wickedbrains.com
Translate site »